Корзина
502 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
АКЦИИ НА ИЮЛЬ 2020ПОСМОТРЕТЬ
Косметика оптом от "Подільська Косметична Компанія"
+380930043534
+380982343772
+380507299583
Корзина

Крок за кроком: Контурування обличчя.

Зовсім недавно цією технікою макіяжу володіли тільки топ-візажисти світового рівня. Сьогодні ми готові розкрити Вам секрети контурування та скульптурування обличчя, і довести: у грі світла та тіні нема нічого занадто складного.

Крок за кроком: Контурування обличчя.

Контурування, або скульптурування обличчя за допомогою макіяжу, залишається однією з найактуальніших тенденцій сезону. Розповідаємо, як підкреслювати та відтіняти найкраще в тобі.

 

ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ НАСТУПНІ ПЕНЗЛИКИ:

 

Пензлик для губної помади/коректора

Пензлик для тональної основи

Пензлик для пудри

Пензлик-віяло для пудри

Набір для макіяжу Контурінг Хайлайтінг LN Professional.


 

Крок за кроком: Контурування обличчя.

1

ОСВІТЛЕННЯ

Візьми рідку основу на один тон світліше твоєї шкіри. Вона приховає темні кола і підкреслить риси твого обличчя. Скористайся пензликом для тональної основи або пензликом для коректора, щоб нанести основу на вилиці, середню частину носа, підборіддя і брівні дуги.

 

2


КОНТУР

Візьми темніший відтінок основи – він повинен бути на два або три тони темніше твоєї шкіри. Нанеси на бокові поверхні носа і лоба, а також під вилиці. 

 

3

РОЗТУШУЙ

Розтушуй світлі і темні ділянки за допомогою пензлика для основи. Добре пророби межі, щоб досягти природного ефекту і уникнути грубих ліній.

 

4


МАТУВАННЯ ТА ОСВІТЛЕННЯ

Нанеси поверх отриманого результату трохи компактної пудри для створення матового ефекту і закріплення макіяжу. За допомогою віялового пензлика нанеси трохи бронзуючої пудри на виділені ділянки, щоб додати сяйва.


Другие новости