Корзина
371 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Акции на НОЯБРЬ 2019       ПОСМОТРЕТЬ
Подільська Косметична Компанія
+380930043534
+380982343772
+380507299583
Корзина

Вакансия Торговий агент в компании Подільська Косметична Компанія ®

Продажи
Хмельницкий, Украина
10000 грн.
Полная занятость
высшее
Подільська Косметична Компанія пропонує цікаву, мобільну, комунікабельну роботу на посаді ТОРГОВОГО АГЕНТА. Якщо Ви повні амбіцій, маєте бажання самому впливати на рівень своїх доходів, працювати з цікавим і різноманітним товаром зі сфери індустрії красоти, ласкаво просимо у нашу команду!

Вимоги:

Проживання в м. Хмельницькому.

Знання торгових бізнес процесів, вміння вільно спілкуватись з людьми. Знання 7 етапів візиту Торгового Агента. Бажано знання основних понять використання гель- лаків.

Умови роботи:

Робота по збору замовлень у клієнтів. Товар: Гель лаки та гелеві системи. Розвиток брендів P.N.L та YOU. Реальні продажі. Не мережевий маркетинг. Бренди відомі у провідних майстрів манікюру. Клієнтська база- салони перукарні, учбові центри та спеціалізовані магазини. Маршрути роботи-по місту та області. Робочий дня не нормований. Заробітна плата складається з фіксованої ставки плюс грошової премії за кожну продану одиницю товару

Претенденти проходять курс навчання і стажування. Оплата за результатами роботи за місяць. Немає обмежень по верхній межі заробітку. Є можливість кар'єрного росту.

Надається автомобіль, планшет, каталоги.

Вихідні дні: субота-неділя.

Обов’язки:

Обслуговування клієнтів по маршруту відповідно до графіка, пошук нових клієнтів. Фінансова звітність.

Надсилайте резюме або телефонуйте за вказаними номерами, що б записатися на співбесіду.