


43,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Футляр для зубних щіток виготовлений із міцного нетоксичного пластику високої якості. Призначений для зберігання та транспортування зубних щіток. Бокс міцно закривається, тому вода із зубної щітки не витече назовні. Чохол для зубної щітки легкий, не додає ваги вашій косметичці. Обтічна форма гарантує, що він не залишить затяжок на одязі, не порве і не подряпає косметичку та її вміст.
Спосіб застосування:
Використовується для зберігання зубної щітки. Щоб футляр прослужив довше, щоб уникнути інфекцій, періодично мийте футляр мильним розчином.
Розмір: висота 2,5 см; довжина 22 см; ширина 3 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Футляр |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | Настільне |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 30 мм |
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPL |