

175,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Практичний і компактний дорожній набір стане незамінним помічником у подорожах, відрядженнях, поїздках або відвідуванні спортзалу. Він дозволяє зручно взяти з собою улюблені косметичні засоби, не перевантажуючи багаж.
Набір допоможе підтримувати порядок у косметичних засобах і зробить будь-яку подорож комфортнішою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | ПВХ |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |