




306,95 ₴
Показати оптові ціниНастільне дзеркало із зручною підставкою, має овальну форму. Таке дзеркало стане справжнім помічником для створення гарного макіяжу, оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
Матеріал: метал, скло.
Розміри: 240 х 155 мм, висота: 220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 2 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 155 мм |
| Колір | Сірий |