









192,15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Косметичне двостороннє дзеркало на зручній підставці. Аксесуар має пластикову оправу та опору, що дає змогу регулювати кут нахилу дзеркала. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю. Поворот на 360 градусів для більш зручного перегляду під будь-яким кутом, дає змогу зафіксувати косметичне дзеркало в зручному для Вас положенні.
Особливості дзеркала на підставці:
Дзеркало представлено в трьох кольорах:
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: овальне.
Розмір дзеркала без підставки - 17х19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 5 мм |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 170 мм |