






213,50 ₴
Показати оптові ціниКругле дзеркало для макіяжу з глянсовими вушками та кишенькою-органазейром – зручний та стильний гаджет на вашому туалетному столику. У кишені за дзеркалом розмістяться навіть найбільші пензлі для макіяжу, щітка, гребені.
Дзеркало для макіяжу представлене у двох кольорах:
Увага! Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Розміри дзеркала:
У комплекті додається: 2 знімних вушка, хвостик на органайзер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 240 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Рожевий |
| Вид дзеркала | Одинарне |