






219,25 ₴
Показати оптові ціниСтильне настільне дзеркало для макіяжу з кишенею для різних косметичних аксесуарів має квадратну форму. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях і дуже компактне. Можна брати з собою в поїздки або використовувати в домашніх умовах. Дзеркало має квадратну форму, спирається на стійкі ніжки, корпус виготовлений із пластику. Приємним бонусом є те, що ззаду на дзеркалі є кишенька для косметики або пензликів. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала з органайзером:
Дзеркало представлено у двох кольорах:
Матеріал: пластик, скло.
Форма косметичного дзеркала: квадрат.
Розмір дзеркала без підставки - 14x19.5cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 0 х |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Висота | 195 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вид дзеркала | Одинарне |