








170,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Настільне косметичне дзеркало має круглу форму. Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
Дзеркало представлено в таких кольорах:
Матеріал: пластик, скло.
Висота дзеркала: 17 см.
Діаметр: 14,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 0 х |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 145 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Вид дзеркала | Одинарне |