








197,33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дзеркало для макіяжу виконано у формі "пінгвіна" і використовується на туалетному столику. На задній панелі є підставка, яка допомагає отримати потрібний нахил дзеркала.
У передній частині - знімні ніжки, які дають змогу розташувати дзеркало перпендикулярно стільниці. Також у задній панелі є отвір для підвішування на стіну.
Воно стане справжнім помічником дівчини в процесі створення красивого макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
Дзеркало представлено в таких кольорах:
Матеріал: пластик, скло.
Розмір 21*18.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 0 х |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 210 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вид дзеркала | Одинарне |