









482,35 ₴
Показати оптові ціниОвальне дзеркало з led-підсвіткою для макіяжу має три режими світіння – теплий, помірно теплий, холодний. Підсвітка вмикається сенсорною кнопкою на дзеркальній панелі.
Дзеркало з лед-підсвічуванням кріпиться на ніжці. Основа дзеркала виконана у вигляді невеликої таці з двома відділеннями.
Дзеркало працює від вбудованого акумулятора 1200 mAh. Час повної зарядки – близько 2 годин. Потужність: 5В - 1А. Час використання – до 7 днів у нормальному режимі. Заряджати батарею можна від павербанка або зарядного пристрою через USB-шнур, що додається у комплекті.
Розміри дзеркала:
Кольори дзеркала:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 260 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Акумулятор |