




306,95 ₴
Показати оптові ціниНастільне дзеркало на зручній підставці з органайзером, овальної форми. Аксесуар має пластикову оправу та гнучку опору, що дає змогу регулювати кут нахилу дзеркала.
Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Таке дзеркало стане справжнім помічником дівчини. Параметри аксесуара дають змогу бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала:
Наявність кольору уточнюйте в менеджера.
Висота дзеркала з підставкою: 26 см.
Висота дзеркала: 13 см.
Ширина дзеркала: 14 см.
До комплекту входить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 260 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вид дзеркала | Одинарне |