



328,88 ₴
Показати оптові ціниСтильне зручне настільне дзеркало для мейкапу з рамкою у формі мордочки звіряток має зі зворотного боку кишеньку, в якій зручно зберігати косметичні аксесуари та найчастіше використовувані б'юті-продукти.
Дзеркальце для макіяжу виготовлене з міцного пластику. Воно має овальну форму, корпус виконаний із пластику. Дзеркальна поверхня — звичайна, без ефекту збільшення.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
Матеріал: скло, пластик.
Висота: 17,3 см
Ширина: 18 см
Толщина: 8,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 173 мм |
| Товщина | 85 мм |
| Вид дзеркала | Одинарне |