



263,10 ₴
Показати оптові ціниГарне настільне дзеркало підходить для нанесення макіяжу, гоління, масажу обличчя та інших жіночих і чоловічих б'юті-процедур. У дзеркалі легко регулюється кут нахилу, що робить його використання максимально зручним. Дерев'яна основа робить його стильним аксесуаром для вашого туалетного столика в спальній або будь-якій іншій кімнаті.
Дзеркало продається в розібраному вигляді, викрутка та шурупи для збирання додаються.
Особливості дзеркала для макіяжу:
У комплекті: викрутка (1 шт.), шурупи (2 шт.), декоративні заглушки на шурупи (2 шт.).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вид дзеркала | Одинарне |