Корзина
256 отзывов
Отримали косметику ТМ Bless CosmeticsНовинки

О нас

 

         Наша спеціалізація ― обслуговування торгових точок, які продають декоративну косметику і манікюрні аксесуари. Великий досвід роботи дозволяє підібрати кожному клієнту необхідний асортименті з урахуванням його особливостей, від самої маленької торгової точки на ринку до спеціалізованого магазину. Усі товари, які ми пропонуємо, ми спочатку випробовуємо на власній торговій точці. Тому у нас на ВІТРИНІ відібрано найбільш продавані позиції.

         Ми розуміємо, що для успішної закупки Вам необхідно проконсультуватись з менеджером, тому дзвоніть на телефони вказані в КОНТАКТАХ, або пишіть нам на нашу скриньку. По тим товарам, які потребують визначення номерів, або відтінків, Ви можете роботи це в коментаряхдо замовлення.НаприкладВи замовляєте лак: пишіть в коментарях- лак Jovialmini№1-2, №2-1, №3-5, або побажання по кольорам(коричневі, прозорий,темні, світлі, з блисками і тому подібно).

         Після того, як замовлення буде зібране і всі питання будуть вирішені, миповідомляємо Вам суму замовлення. Якщо Вас все влаштовує, Ви робите оплату, а ми висилаємо товар. Способи  оплати і доставки ТУТ.

         Ми є перевірена компанія, платформа http://prom.ua є модератором нашого сайту, тому Вам не варто боятись за невиконання наших зобов’язань.  Всі відгуки, як негативні так і позитивні, надіслані нашими клієнтами недоступні нам для редагування,  тому там відображена об’єктивна оцінка нашої роботи. Ми продаємо тільки той товар, який є у нас реально на складі. Тому термін від оплати до відвантаження у нас мінімальний.

                                                                                                                                          

 

 

 

 

Сподіваємось, ми станемо надійними партнерами Вашого бізнесу.

+380
98
234-37-72
+380
50
729-95-83
+380
93
004-35-34
Подільська Косметична Компанія ™
Маргарита, Сергій
УкраинаХмельницкая областьХмельницкийЛьвівське шосе, Хмельницький речовий ринок
Карта