






175,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дзеркало настільне KIKA з кишенею має овальну форму, що є зручним. Косметичне дзеркало спирається на три стійкі ніжки. Корпус виконаний з міцного пластику. Приємним бонусом є те, що ззаду в дзеркалі є кишенька для косметики або пензликів.
Дзеркало легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях, та ще й компактне. Таке дзеркало стане справжнім помічником дівчини у створенні красивого макіяжу, оформлення брів проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Матеріал: пластик, скло.
Висота дзеркала: 18.5 см.
Ширина дзеркала: 15.5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 70 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Колір | Рожевий |