








128,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Настільне косметичне дзеркало від KIKA має круглу форму з милими вушками. Воно стане справжнім помічником дівчини у процесі створення гарного макіяжу, корекції та оформлення брів, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
Матеріал: скло, пластик.
Висота дзеркала: 18 см
Діаметр: 16 см.
Колір: блакитний, м'ята, білий (колір уточнюйте у продавця).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 160 мм |