

71 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Професійний скошений пензель для макіяжу брів Bogenia виготовлений із зносостійкого високоякісного синтетичного ворсу. Унікальна форма пензля для бровиста та візажиста дозволяє легко контролювати нанесення продукту, створюючи чіткі лінії та природний вид брів. Скошений наконечник забезпечує зручність при малюванні як тонких, так і щільніших ліній.
Ергономічна ручка пензля для макіяжу брів дає комфортне захоплення, що робить макіяж максимально зручним і простим. Незалежно від вашого досвіду, якісний пензель Bogenia Pansy дозволить вам досягти професійних результатів.
Додайте професійний косий пензель Bogenia у свою косметичку та підкресліть виразність свого погляду, створивши ідеальну форму брови.
Довжина: 150 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 152 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Колір | Жовтий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bogenia |