


131,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Спонж "Крапля" зі скошеним краєм допоможе якісно, легко та швидко виконати макіяж обличчя. Набір упакований у привабливий лоток з прозорою кришкою. Тому спонжики виглядають привабливо і на вітрині магазину, і на туалетному столику.
Переваги б'юті-блендерів:
Кількість у наборі: 3 спонжі Набір спонж для макіяжу в пластиковому боксі (3 шт.) «крапля» зі скошеним краєм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Кількість в пакованні | 3 |
| Товщина | 40 мм |
| Діаметр | 40 |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |