
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір одноразових пилок для нігтів передбачає повну стерильність під час моделювання нігтів у домашніх умовах та в салоні. Він також дозволяє заощадити час та кошти на стерилізації інструментів для манікюру, оскільки після використання підлягає утилізації.
У наборі три двосторонні пилки Сталекс різної абразивності для всіх етапів обробки нігтя - від чорнового опилу до шліфування. Завдяки різним ступеням жорсткості ви зможете обробити як натуральний, так і штучний ніготь.
Переваги набору манікюрних пилок Staleks:
У наборі - 3 двосторонні пилки.
Довжина пилки - 16 см.
Спосіб застосування:
Абразив: 180/240 гріт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 180 грит, до 220 грит |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Дерев'яна |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Staleks |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина пилки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Staleks |