



87,70 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір косметичних спонжів допоможе вам ідеально нанести косметику на обличчя. У наборі – 5 класичних прямокутних спонжів для пудри та тональної основи, а також б'юті-блендер у формі груші для кремових та рідких продуктів для рівномірного та максимально природного розподілу косметики, покриття важкодоступних ділянок – носогубних складок, внутрішнього куточка ока тощо.
Спонжі для макіяжу виготовлені з пружного дрібнопористого спіненого матеріалу для максимально акуратного і однорідного шару тонувальних і скульптуруючих засобів.
Спосіб застосування:
Використовуйте спонжі для нанесення декоративної косметики. Ви можете застосовувати їх як сухими, так і вологими, щоб скоротити витрати засобів для макіяжу та досягти максимального природного покриття.
Склад набору:
5 прямокутних спонжів - 5,2 х 4 х 0,5 см
1 б'юті-блендер «груша» - 4 х 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |