





51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пінцет для корекції форми брів Luxury, дозволять легко моделювати лінію брів – видаляє зайві волоски та коригує вигин їхнього росту. Спеціальне заточування кромок забезпечить хороше захоплення волоска і висмикує його з мінімальним зусиллям. Можна стерилізувати. Тонкі краї повністю захоплюють волосинку, що дозволяє видалити її з коренем. Злегка вигнуті стулки надають інструменту деяку елегантність, проте, незважаючи на витончений вигляд, у процесі роботи вони не прогинаються.
Зручний пінцет підійде як для професійного, так і для домашнього використання.
Довжина: 90 мм
Форма кромок: скошена
Ширина країв: 4 мм.
Форма пінцету – вигнута
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип пінцета | Механічний |
| Форма пінцета | Вигнута |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
| Ширина рукоятки | 8 мм |