


190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ця елегантна напівкаркасна косметичка має каркас на денці та кришці, що дає змогу зберігати форму, а м'які боки із сітки надають легкості та дають косметичці пропускати повітря. Завдяки прозорому матеріалу ви зможете легко побачити вміст.
Кришка обладнана зручною ручкою для перенесення несесера, а золотиста блискавка надає йому гламурний вигляд. Косметичний кейс ідеально підходить для подорожей — його легко та зручно брати із собою в рюкзаку або сумці.
М'які сторони косметички дають змогу заощаджувати місце в сумочці та багажі. Синтетична сітчаста тканина, їх пошитий аксесуар, легко відпирається від забруднень, зокрема тональних кремів, туш, помад тощо.
Розміри: 13 см х 20 см х 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |