



87,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Спонж-б'ютіблендер у формі яйця ідеальний для нанесення та розтушовування будь-яких рідких та кремових текстур, без чітких меж – тональних кремів, коректорів, консилерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзаторів та скульптуруючих засобів.
Щільний матеріал прослужить довго і дозволить вам рівномірно розподілити декоративну косметику навіть у важкодоступних місцях біля носа, біля очей і т.д.
Бьютіблендер зберігається у футлярі «курча» на підставках-ніжках та з прозорою кришкою у прозорій коробочці.
Спосіб застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |