



429 ₴
Показати оптові ціниСтильний комплект із двох каркасних косметичок різного розміру стане чудовим рішенням для зберігання косметики вдома та в поїздках. Жорсткі боковини допомагають зберегти форму, а відділення для пензликів на кришці дає змогу зручно розмістити аксесуари для макіяжу.
Особливості:
Такий набір косметичок-несесерів стане чудовим подарунком для дівчинки або дівчини — стильний, практичний і милий аксесуар для будь-якого випадку.
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Ліловий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Стан | Новий |