



350,80 ₴
Показати оптові ціниХутряна косметичка з декором "Капібара" — стильний і практичний аксесуар. Ця м'яка хутряна косметичка з чарівним декором у формі мордочки ведмежати стане ідеальним вибором для дівчат, які цінують стиль і оригінальність.
Особливості м'якої жіночої косметички для косметики:
Поспішайте купити м'яку хутряну косметичку — вона стане чудовим подарунком для жінок, підлітків і дівчаток.
Розміри косметички: 190 х 90 х 60 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |