


178 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Легка та зручна косметичка прямокутної форми виготовлена з напівпрозорої дрібної сітки, що дає змогу легко бачити вміст без потреби відкривати його. Стильний білий дизайн із милим принтом "Сердечка" надає аксесуару жіночності та ніжності.
Особливості:
Цей несесер — ідеальний вибір для подорожей, організації косметики, перевезення аксесуарів або засобів особистої гігієни. Косметичка зручна для багатьох аеропортів — дає змогу служби безпеки оглянути вміст без зайвого клопоту.
Розміри: 22 х 13 х 8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Нейлон |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |