
251 ₴
Показати оптові ціниСучасне б'юті-життя неможливо уявити без косметичок. Вибрати якісну, практичну та красиву модель можна у колекції бренду Beauty LUXURY. Темно-сіра косметичка у горошок середнього розміру та класичної форми є чудовим варіантом для комфортної щоденної експлуатації. У неї добре поміщаються необхідні аксесуари і декоративні продукти.
Особливості жіночої косметички WB-3007 від бренду Beauty LUXURY:
Довжина: 18,5 см
Ширина: 5,5 см
Висота: 10,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |