

127 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Beauty LUXURY - бренд для людей з хорошим смаком. Ви напевно добре розбираєтеся в модних тенденціях, якщо звернули увагу саме на цю косметичку — просту, але, в той же час, таку красиву і зручну. Вона радує гарними експлуатаційними властивостями, виконуючи роль компактного сховища для б'юті-аксесуарів, декоративних засобів та інших жіночих «секретів».
Ви можете використовувати її виключно вдома або брати з собою в подорожі. Якість матеріалу, з якого зроблена ця модель, дозволяє говорити про високу зносостійкість виробу.
Особливості косметички WB-3001 від бренда Beauty LUXURY:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наплічний ремінь | Ні |