



175,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір – мікс спонжів для макіяжу ідеально підходить для розтушовування будь-яких рідких, кремових та сухих текстур – тональних кремів, коректорів, консилерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів та скульптуруючих засобів. Спонжі із щільного дрібнопористого полиуретану дозволяють рівномірно та економно розподілити косметику по шкірі обличчя.
Спонжі випускаються у вишуканому пластиковому боксі з прозорою кришкою. Тому зберігати та сушити їх після очищення дуже зручно. Використовуйте круглу основу для нанесення тону на великі ділянки — лоб, вилиці та підборіддя, загостреної наносьте тон навколо носа, рота та на віки.
Спосіб використання:
Кількість: у коробочці - 4 спонжі б'юті-блендера різної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |