








219,25 ₴
Показати оптові ціниДзеркало для макіяжу виконане у формі «кактус» та використовується на туалетному столику. На задній панелі є підставка, яка допомагає отримати необхідний нахил дзеркала.
У передній частині - знімні ніжки, які дозволяють розмістити дзеркало перпендикулярно до стільниці. Також у задній панелі є отвір для підвішування на стіну. З боків дзеркала – «гілки», які можуть бути гачками для зберігання аксесуарів.
Дзеркала представлені у двох кольорах – фісташковий, пудровий.
Висота - 18 см;
Ширина - 16 см;
Товщина – 2 см;
Діаметр дзеркальної поверхні – 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 145 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вид дзеркала | Одинарне |