





219,25 ₴
Показати оптові ціниЗручний набір із 3 косметичок на блискавці, який можна взяти із собою в дорогу або використовувати для зберігання косметики в домашніх умовах. До комплекту входять косметички з трьох типів матеріалів:
У наборі додається ручка для носіння косметички на зап'ястку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 250 мм |