




131,55 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір — мікс спонжів для макіяжу із щільного дрібнопористого поролону ідеально підходить для розтушовування будь-яких рідких, кремових та сухих текстур — тональних засобів, коректорів, консилерів, хайлайтерів, кремових рум'ян, бронзерів. Використовуйте круглу основу для нанесення тону на великі ділянки — лоб, вилиці та підборіддя, загостреної наносьте тон навколо носа, рота та на повіки.
Спонжі випускаються у міцному пластиковому боксі. Тому зберігати та сушити їх після очищення дуже зручно.
Спосіб використання:
Кількість: у коробочці - 3 спонжі б'юті-блендера різної форми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |